Ochrana osobních údajů.

Vážený návštěvníku,

registrací vašeho emailu na tomto webu se případně můžete dostat na stránky určené výhradně registrovaným uživatelům, dále se můžete stát příjemci cílených emailů, článků, e-booků, e-kurzů, videí či jiných materiálů, které vám tento web může poskytovat. V rámci této interakce náš systém může zpracovávat vaše osobní údaje.

Dne 25.5.2018 začalo v České republice platit nové nařízení EU o ochraně osobních údajů (GDPR – General Data Protection Regulation). Vaše osobní údaje proto zpracováváme v souladu s novým nařízením a s vědomím, že můžete plně využít všech vašich práv k ochraně těchto svých osobních údajů.

Především byste měli vědět, že vaši emailovou adresu používáme k zasílání novinek. To asi lze předpokládat, možná ale nevíte, že to děláme na základě oprávněného zájmu, neboť důvodně předpokládáme, že vás tyto informace mohou zajímat. 

Pokud nebudete chtít nadále tyto informace podklady nebo emaily, prosím, odhlaste se kdykoliv kliknutím na odkaz na konci každého námi zaslaného emailu. Nebudeme se na vás zlobit, je to vaše právo.

Pokud ale chcete tyto informace dostávat nadále, nemusíte dělat vůbec nic.
Jen to vzít na vědomí. Fakticky se pro vás nic nemění.

V případě jakýchkoli otázek stačí odpovědět na náš email, rádi vám vaše otázky zodpovíme. 

S přáním hezkého dne

Petr Laník